Продукція > KEMET > C340C333K1G5TA7303
C340C333K1G5TA7303
C340C333K1G5TA7303 KEMET
C340C333K1G5TA7303
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD MONO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.033uF C0G 10% LS=5.08mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C340C333K1G5TA7303 C340C333K1G5TA7303 Виробник : KEMET KEM_C1049_GOLDMAX_C0G-3316333.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.033uF C0G 10% LS=5.08mm