Продукція > KEMET > C340C334M1U5TA7303
C340C334M1U5TA7303
C340C334M1U5TA7303 KEMET
KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-1140498.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.33uF Z5U 20% LS=5.08mm
Написати відгук