Продукція > KEMET > C340C393J1G5TA7301
C340C393J1G5TA7301
C340C393J1G5TA7301 Kemet
kem_c1049_goldmax_c0g.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.039uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
Написати відгук