Продукція > KEMET > C340C470JHG5TA
C340C470JHG5TA
C340C470JHG5TA KEMET
KEM_C1054_HIVOLT_GOLDMAX_300_C0G-3316440.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3000V 47pF C0G 5% LS=5.08mm
Написати відгук