Продукція > KEMET > C340C474M5U5TA
C340C474M5U5TA
C340C474M5U5TA KEMET
C340C474M5U5TA
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD MONO
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.47uF Z5U 20% LS=5.08mm.
Інші пропозиції C340C474M5U5TA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C340C474M5U5TA C340C474M5U5TA Виробник : KEMET KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-3316442.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.47uF Z5U 20% LS=5.08mm