Продукція > KEMET > C340C684M1U5HA
C340C684M1U5HA
C340C684M1U5HA KEMET
KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-3316442.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.68uF Z5U 20% LS=5.08mm
Написати відгук