Продукція > KEMET > C346C684K1R5TA
C346C684K1R5TA
C346C684K1R5TA KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R-3316381.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.68uF X7R 10% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук