Продукція > KEMET > C350C102JHG5TA
C350C102JHG5TA
C350C102JHG5TA KEMET
KEM_C1054_HIVOLT_GOLDMAX_300_C0G-3316440.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3000V 1000pF C0G 5% LS=10.16mm
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук