Продукція > KEMET > C350C155M5U5TA
C350C155M5U5TA
C350C155M5U5TA KEMET
KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-3316442.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1.5uF Z5U 20% LS=10.16mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук