Продукція > KEMET > C350C334M2R5TA
C350C334M2R5TA
C350C334M2R5TA KEMET
KEM_C1050_GOLDMAX_X7R.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.33uF X7R 20% LS=10.16mm
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук