Продукція > KEMET > C350C475M5U5TATR
C350C475M5U5TATR
C350C475M5U5TATR Kemet
f3101_goldmax.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 4.7uF 50V Z5U 20% Radial 10.16mm 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук