Продукція > SECH > C35S-3R0-0330
C35S-3R0-0330 SECH
Виробник: SECH
330F 3.0V 35x63mm; PCB; ESR 0.0012 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C35S-3R0-0330 SECH Supercapacitor KGHP C35S-3R0-0330
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
330F 3.0V 35x63mm; PCB; ESR 0.0012 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C35S-3R0-0330 SECH Supercapacitor KGHP C35S-3R0-0330, кількість в упаковці: 2 шт.