C4020X12BPLP1B-5
C4020X12BPLP1B-5 Pelonis Technologies
4020-5.pdf
Виробник: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8500 RPM
Air Flow: 10.5 CFM (0.30m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.6dB(A)
Static Pressure: 0.028 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.92 W
на замовлення 216 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8500 RPM, Air Flow: 10.5 CFM (0.30m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.6dB(A), Static Pressure: 0.028 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.92 W.