C41-BCR120-NWO Visual Communications Company - VCC
40-Series-Datasheet.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI .250" LED 120V TAB DIFF RED
Packaging: Bulk
Current: 3.5mA
Voltage: 120V
Type: LED
Millicandela Rating: 120mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 35°
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 635nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.11mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMI .250" LED 120V TAB DIFF RED, Packaging: Bulk, Current: 3.5mA, Voltage: 120V, Type: LED, Millicandela Rating: 120mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 35°, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 635nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.11mm Dia.