C41-LRG48H-NGO Visual Communications Company - VCC
40-Series-Datasheet.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI .250" LED 48V TAB DIFF RED/G
Packaging: Bulk
Current: 15mA
Voltage: 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 40mcd Green, 90mcd Red
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Green
Viewing Angle: 60°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 565nm Green, 660nm Red
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.11mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMI .250" LED 48V TAB DIFF RED/G, Packaging: Bulk, Current: 15mA, Voltage: 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 40mcd Green, 90mcd Red, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Green, Viewing Angle: 60°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 565nm Green, 660nm Red, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.11mm Dia.