Продукція > KEMET > C410C103K1R5CA7093
C410C103K1R5CA7093 KEMET
KEM_C1041_AXIMAX_X7R.pdf
Виробник: KEMET
Description: .010UF 100V
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .010UF 100V, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Capacitance: 10000 pF.