Продукція > KEMET > C410C104M5U5CA
C410C104M5U5CA KEMET
Виробник: KEMET
Description: .100UF 50.0V
Packaging: Box
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: .100UF 50.0V, Packaging: Box, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції C410C104M5U5CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C410C104M5U5CA C410C104M5U5CA Виробник : KEMET KEM_C1042_AXIMAX_Z5U-3316407.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF Z5U 20%