Продукція > KEMET > C410C153F3G5TA7200
C410C153F3G5TA7200
C410C153F3G5TA7200 KEMET
C410C153F3G5TA7200
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.015UF 25V C0G AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Lead Style: Straight
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.015 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 25V C0G AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Lead Style: Straight, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.015 µF.