Продукція > KEMET > C430C474K5R5TAAUTO
C430C474K5R5TAAUTO KEMET
Виробник: KEMET
Description: .470UF 50.0V
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .470UF 50.0V, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 0.47 µF.