Продукція > KEMET > C440C154K1R5CA
C440C154K1R5CA
C440C154K1R5CA KEMET
KEM_C1041_AXIMAX_X7R.pdf
Виробник: KEMET
Description: .150UF 100V
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .150UF 100V, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Capacitance: 0.15 µF.