Продукція > KEMET > C440C334M5R5CA7093
C440C334M5R5CA7093 KEMET
KEM_C1041_AXIMAX_X7R.pdf
Виробник: KEMET
Description: .330UF 50.0V
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.260" L (3.81mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .330UF 50.0V, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.260" L (3.81mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Capacitance: 0.33 µF.