Продукція > KEMET > C44AMGP5150ZA0J
C44AMGP5150ZA0J
C44AMGP5150ZA0J KEMET
KEM_F3055_C44A.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP POLYPROP FILM CAN
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.878" (22.30mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 850V
Height - Seated (Max): 4.055" (103.00mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms
Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP POLYPROP FILM CAN, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.878" (22.30mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 850V, Height - Seated (Max): 4.055" (103.00mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms, Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm).