Продукція > KEMET > C44AMLP5200ZA0J
C44AMLP5200ZA0J
C44AMLP5200ZA0J KEMET
KEM_F3055_C44A.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 20 850V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 20UF 5% 850VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 850V, Capacitance: 20 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C44AMLP5200ZA0J C44AMLP5200ZA0J Виробник : KEMET F3303_C44A.pdf Description: CAP FILM 20UF 5% 850VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 850V
Capacitance: 20 µF