Продукція > KEMET > C44ASGR5150ZA0J
C44ASGR5150ZA0J
C44ASGR5150ZA0J KEMET
KEM_F3055_C44A.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP POLYPROP FILM CAN
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.378" (35.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 630V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 5.472" (139.00mm)
Capacitance: 15 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP POLYPROP FILM CAN, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.378" (35.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 630V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 5.472" (139.00mm), Capacitance: 15 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).