Продукція > KEMET > C44EPGR5600ZA0J
C44EPGR5600ZA0J
C44EPGR5600ZA0J KEMET
F3303_C44E-3316125.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors C44E, Film, Metallized Polypropylene, AC Filter, 60 uF, 5%, 550 VAC, 1200 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук