C45-2DC-144P
C45-2DC-144P Orion Fans
Fan_Cords_and_Daisy_Chains.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN CORD 45DEG 2POS 144" AC PLUG
Packaging: Bulk
Features: Daisy Chain
Length: 144.0" (3.66m)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Male Plug
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (2)
2nd Connector: NEMA 1-15 Plug
Approval Agency Marking: cURus, TUV
Number of Conductors: 2
на замовлення 753 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN CORD 45DEG 2POS 144" AC PLUG, Packaging: Bulk, Features: Daisy Chain, Length: 144.0" (3.66m), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Male Plug, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (2), 2nd Connector: NEMA 1-15 Plug, Approval Agency Marking: cURus, TUV, Number of Conductors: 2.