C45-3DC-144
C45-3DC-144 Orion Fans
Fan_Cords_and_Daisy_Chains.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN CORD, 3 POS, 144"
Packaging: Bulk
Length: 144.0" (3.66m)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Cable
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (3)
2nd Connector: Cut End
Approval Agency Marking: cURus, TUV
Part Status: Active
Number of Conductors: 2
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN CORD, 3 POS, 144", Packaging: Bulk, Length: 144.0" (3.66m), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Cable, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (3), 2nd Connector: Cut End, Approval Agency Marking: cURus, TUV, Part Status: Active, Number of Conductors: 2.