C45-4DC-24
C45-4DC-24 Orion Fans
2011_Orion_Fans_Catalog.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN CORD 45DEG 4POS 24"
Features: Daisy Chain
Packaging: Bulk
Length: 12.0" (304.8mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Cable
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (4)
2nd Connector: Open Wires
Approval Agency Marking: cURus, TUV
Part Status: Active
Number of Conductors: 2
на замовлення 234 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN CORD 45DEG 4POS 24", Features: Daisy Chain, Packaging: Bulk, Length: 12.0" (304.8mm), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Cable, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (4), 2nd Connector: Open Wires, Approval Agency Marking: cURus, TUV, Part Status: Active, Number of Conductors: 2.