Продукція > KEMET > C4AEGBW6100A3MK
C4AEGBW6100A3MK KEMET
KEM_F3046_C4AE_RADIAL.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.783" (45.30mm)
Capacitance: 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.783" (45.30mm), Capacitance: 100 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).