Продукція > KEMET > C4AEJBW5450H3MJ
C4AEJBW5450H3MJ
C4AEJBW5450H3MJ KEMET
KEM_F3046_C4AE_RADIAL-3317006.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 700 VDC 45 uF 85C 5% 4 Pin LS=52.5 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук