Продукція > KEMET > C4BTFBX5125ZAJJ
C4BTFBX5125ZAJJ
C4BTFBX5125ZAJJ KEMET
KEM_F3047_C4BT.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber
Lead Spacing: 1.004" (25.50mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 1.465" (37.20mm)
Capacitance: 12.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber, Lead Spacing: 1.004" (25.50mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 1.465" (37.20mm), Capacitance: 12.5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm).