Продукція > KEMET > C4BTHBX5125ZAMJ
C4BTHBX5125ZAMJ
C4BTHBX5125ZAMJ KEMET
KEM_F3047_C4BT.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber
Lead Spacing: 1.614" (41.00mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.783" (45.30mm)
Capacitance: 12.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber, Lead Spacing: 1.614" (41.00mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.783" (45.30mm), Capacitance: 12.5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).