Продукція > KEMET > C4DENPQ5680A8TK
C4DENPQ5680A8TK
C4DENPQ5680A8TK KEMET
C4DENPQ5680A8TK
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 68UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 2.598" (66.00mm)
Capacitance: 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1 MOhms
Size / Dimension: 3.307" Dia (84.00mm)
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 68UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 2.598" (66.00mm), Capacitance: 68 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1 MOhms, Size / Dimension: 3.307" Dia (84.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4DENPQ5680A8TK C4DENPQ5680A8TK Виробник : KEMET KEM_F3059_C4DE-3316846.pdf Film Capacitors 1000V 68uF 10%