Продукція > KEMET > C4DRPAQ5200AA0J
C4DRPAQ5200AA0J
C4DRPAQ5200AA0J KEMET
KEM_F3058_C4DR.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM METAL AXL POLYPROP
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Packaging: Box
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV)
Height - Seated (Max): 3.898" (99.00mm)
Capacitance: 20 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 MOhms
Size / Dimension: 3.150" Dia (80.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM METAL AXL POLYPROP, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Packaging: Box, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV), Height - Seated (Max): 3.898" (99.00mm), Capacitance: 20 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 MOhms, Size / Dimension: 3.150" Dia (80.00mm).