C4H10P800AYZ Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: IC
Packaging: Bulk
Package / Case: OMP-780-4F-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 600MHz ~ 1GHz
Power - Output: 800W
Gain: 18.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: OMP-780-4F-1
Voltage - Rated: 50 V