C4H2350N10X Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad
Current Rating (Amps): 240µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.3GHz ~ 5GHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 10W
Gain: 19dB
Technology: MOSFET
Supplier Device Package: 6-DFN (7x6.5)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 150 V
Current - Test: 15 mA