C4H27F400AVY
C4H27F400AVY Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: C4H27F400AVY
Packaging: Bulk
Package / Case: OMP-780-4F-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.496GHz ~ 2.69GHz
Power - Output: 400W
Gain: 15.1dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: OMP-780-4F-1
Voltage - Rated: 48 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C4H27F400AVY, Packaging: Bulk, Package / Case: OMP-780-4F-1, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.496GHz ~ 2.69GHz, Power - Output: 400W, Gain: 15.1dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: OMP-780-4F-1, Voltage - Rated: 48 V.