Продукція > CABLING123 > C50-8120-30FT
C50-8120-30FT
C50-8120-30FT Cabling123
C50-8120-xxFT.pdf
Виробник: Cabling123
Description: OM4 12F MPO-MPO 30FT FIBER CBL
Packaging: Bag
Cable Diameter: 0.12" (3.0mm)
Length - Overall: 30.0' (9.1m)
Ratings: LSZH
1st Connector: 12F MPO
2nd Connector: 12F MPO
Fiber Type: OM4
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OM4 12F MPO-MPO 30FT FIBER CBL, Packaging: Bag, Cable Diameter: 0.12" (3.0mm), Length - Overall: 30.0' (9.1m), Ratings: LSZH, 1st Connector: 12F MPO, 2nd Connector: 12F MPO, Fiber Type: OM4.