Продукція > CABLING123 > C50-9120-30FT
C50-9120-30FT
C50-9120-30FT Cabling123
C50-9120-xxFT.pdf
Виробник: Cabling123
Description: OM5 12F MPO-MPO 30FT FIBER CBL
Packaging: Bag
Cable Diameter: 0.12" (3.0mm)
Length - Overall: 30.0' (9.1m)
Ratings: LSZH
1st Connector: 12F MPO
2nd Connector: 12F MPO
Fiber Type: OM5
Part Status: Active
Написати відгук
Description: OM5 12F MPO-MPO 30FT FIBER CBL, Packaging: Bag, Cable Diameter: 0.12" (3.0mm), Length - Overall: 30.0' (9.1m), Ratings: LSZH, 1st Connector: 12F MPO, 2nd Connector: 12F MPO, Fiber Type: OM5, Part Status: Active.