Продукція > CABLING123 > C50G-9162-30FT
C50G-9162-30FT
C50G-9162-30FT Cabling123
C50G-9162-xxFT.pdf
Виробник: Cabling123
Description: OM5 16F MPO-MPO 30FT FIBER CBL
Packaging: Bag
Cable Diameter: 0.12" (3.0mm)
Length - Overall: 30.0' (9.1m)
Ratings: LSZH
1st Connector: 16F MPO/APC
2nd Connector: 16F MPO/APC
Fiber Type: OM5
Написати відгук
Description: OM5 16F MPO-MPO 30FT FIBER CBL, Packaging: Bag, Cable Diameter: 0.12" (3.0mm), Length - Overall: 30.0' (9.1m), Ratings: LSZH, 1st Connector: 16F MPO/APC, 2nd Connector: 16F MPO/APC, Fiber Type: OM5.