Продукція > CABLING123 > C51-3084-30FT
C51-3084-30FT
C51-3084-30FT Cabling123
C51-3084-xxFT.pdf
Виробник: Cabling123
Description: SM 8F MPO-LC 30FT FIBER CBL
Packaging: Bag
Cable Diameter: 0.12" (3.0mm)
Length - Overall: 30.0' (9.1m)
Ratings: LSZH
1st Connector: 12F MPO/APC
2nd Connector: LC Duplex (4)
Fiber Type: SMF
Part Status: Active
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SM 8F MPO-LC 30FT FIBER CBL, Packaging: Bag, Cable Diameter: 0.12" (3.0mm), Length - Overall: 30.0' (9.1m), Ratings: LSZH, 1st Connector: 12F MPO/APC, 2nd Connector: LC Duplex (4), Fiber Type: SMF, Part Status: Active.