Продукція > KEMET > C512C104J1G5CA
C512C104J1G5CA
C512C104J1G5CA KEMET
KEM_C1058_RADIAL_MOLDED_C0G-3316157.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF C0G 5% LS=0.4 in
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук