C51AAA060A-045A
C51AAA060A-045A Sensata Technologies
sensata-5100%20series-hermetically%20sealed%20thermostat%20probe-datasheet.pdf
Виробник: Sensata Technologies
Thermostats Hermetic Probe Thermostat with 3/8-18 Thread, Close on rise 60F, Open 45F
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMOSTAT 16DEG C SPST-NO CYLIN, Tolerance: ±5°F (±2.8°C), Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded, Mounting Type: In Line, Circuit: SPST-NO, Termination Style: Screw Terminal, Switching Temperature: 60°F (16°C), Reset Temperature: 45°F (7°C), Current Rating - AC: 3A (120V), 1.5A (125V), 1.5A (240V), 2.5A (240V), Current Rating - DC: 3A (32V), Switching Cycles: 6k, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5°F (±2.8°C)
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded
Mounting Type: In Line
Circuit: SPST-NO
Termination Style: Screw Terminal
Switching Temperature: 60°F (16°C)
Reset Temperature: 45°F (7°C)
Current Rating - AC: 3A (120V), 1.5A (125V), 1.5A (240V), 2.5A (240V)
Current Rating - DC: 3A (32V)