C51AAA190A-170Y
C51AAA190A-170Y Sensata Technologies
sensata_5100_series_hermetically_sealed_thermostat-2888940.pdf
Виробник: Sensata Technologies
Thermostats Hermetic Probe Thermostat with 3/8-18 Thread, Close on rise 190F, Open 170F
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMOSTAT 88DEG C SPST-NO CYLIN, Packaging: Box, Tolerance: ±5°F (±2.8°C), Package / Case: Cylinder, Threaded, Mounting Type: In Line, Circuit: SPST-NO, Termination Style: Screw Terminal, Switching Temperature: 190°F (88°C), Reset Temperature: 170°F (77°C), Current Rating - AC: 3A (120V), 1.5A (125V), 1.5A (240V), 2.5A (240V), Current Rating - DC: 3A (32V), Switching Cycles: 6k.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Tolerance: ±5°F (±2.8°C)
Termination Style: Screw Terminal
Switching Temperature: 190°F (88°C)
Reset Temperature: 170°F (77°C)
Current Rating - AC: 3A (120V), 1.5A (125V), 1.5A (240V), 2.5A (240V)
Current Rating - DC: 3A (32V)