C51AAA215A-195Y
C51AAA215A-195Y Sensata Technologies
sensata-5100%20series-hermetically%20sealed%20thermostat%20probe-datasheet.pdf
Виробник: Sensata Technologies
Description: THERMOSTAT 102DEG C SPST-NO CYL
Tolerance: ±5°F (±2.8°C)
Termination Style: Screw Terminal
Switching Temperature: 215°F (102°C)
Reset Temperature: 195°F (91°C)
Current Rating - AC: 3A (120V), 1.5A (125V), 1.5A (240V), 2.5A (240V)
Current Rating - DC: 3A (32V)
Switching Cycles: 6k
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMOSTAT 102DEG C SPST-NO CYL, Tolerance: ±5°F (±2.8°C), Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded, Mounting Type: In Line, Circuit: SPST-NO, Termination Style: Screw Terminal, Switching Temperature: 215°F (102°C), Reset Temperature: 195°F (91°C), Current Rating - AC: 3A (120V), 1.5A (125V), 1.5A (240V), 2.5A (240V), Current Rating - DC: 3A (32V), Switching Cycles: 6k.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C51AAA215A-195Y C51AAA215A-195Y Виробник : Sensata Technologies sensata-5100%20series-hermetically%20sealed%20thermostat%20probe-datasheet.pdf Thermostats Hermetic Probe Thermostat with 3/8-18 Thread, Close on rise 215F, Open 195F