C5E-24C424-814-9
C5E-24C424-814-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=SPEC1200&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE CAT5E 8COND 24AWG WHITE 1'
Packaging: Bulk
Length: 1.00' (0.30m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair, Cat5e
Jacket (Insulation) Diameter: 0.257" (6.53mm)
Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color: White
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE CAT5E 8COND 24AWG WHITE 1', Packaging: Bulk, Length: 1.00' (0.30m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Cat5e, Jacket (Insulation) Diameter: 0.257" (6.53mm), Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated, Jacket Color: White.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Length: 5.00' (1.52m)
Wire Gauge: 24 AWG
Conductor Strand: 19/36
Cable Type: Multi-Pair, Cat5e
Shield Type: Foil, Braid
Jacket Color: White
товару немає в наявності
C5E-24C424-814-9 C5E-24C424-814-9 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=SPEC1200&DocType=SS&DocLang=EN Multi-Conductor Cables Cat 5e, 24 AWG PRICED PER FT