Продукція > KEMET > C622C103MGR5TA
C622C103MGR5TA
C622C103MGR5TA KEMET
KEM_C1057_HIVOLT_GOLDMAX_600_X7R-3316281.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2000V 0.01uF X7R 20% LS=0.22 in
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук