Продукція > KEMET > C630C150KHG5TA
C630C150KHG5TA
C630C150KHG5TA KEMET
Kemet_02032017_HIVOLT_GOLDMAX_600_C0G-1172906.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3000V 15pF C0G 10% LS=0.3 in
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук