Продукція > KEMET > C647C474KDR5TA
C647C474KDR5TA
C647C474KDR5TA KEMET
KEM_C1057_HIVOLT_GOLDMAX_600_X7R.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000V 0.47uF X7R 10% LS=12.06mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук