Продукція > KEMET > C781U472MTWDBAWL35
C781U472MTWDBAWL35
C781U472MTWDBAWL35 KEMET
KEM_C1104_KJN-3316338.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 440VAC (X1) 250VAC (Y1) 4700pF 20% Y5U 10mm
на замовлення 5967 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук